Tuesday, 16 April 2013 11:28

SZKOLENIA Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO DLA FIRM

 

 

W odpowiedzi na coraz większe wymagania rynku pracy i konieczność podnoszenia kwalifikacji pracowników, LEXICON Centrum językowe organizuje profesjonalne szkolenia z języka hiszpańskiego, dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa i oczekiwań klienta.

 

Co nas wyróżnia?

 

• Stosujemy metodę blended learning: tradycyjne spotkania z lektorem uzupełniane są zdalnym nauczaniem za pomocą platformy internetowej.

 

• Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta. Kursy organizowane są „na wymiar”, na podstawie oczekiwań klienta i audytu językowego lektora.

 

• Proponujemy kursy indywidualne lub grupowe.

 

• Intensywność zajęć i terminy ustalane są indywidualnie.

 

• Zapewniamy bogate materiały dydaktyczne.

 

• Szkolenia organizowane są w siedzibie firmy, na terenie Krakowa i okolic.

 

Kładziemy nacisk zarówno na poszerzanie słownictwa biznesowego, branżowego, specjalistycznego, jak i na swobodną komunikację. Celem jest ułatwienie prowadzenia korespondencji, rozmów handlowych i negocjacji w języku hiszpańskim.

 

Materiały dydaktyczne mogą być opracowane na podstawie materiałów firmowych klienta.

 

Prowadzimy zajęcia w małych grupach, aby nauka była jak najbardziej skuteczna i aby zapewnić indywidualne podejście do każdego słuchacza.

 

Lektor native speaker zadba również o poszerzanie wiedzy kulturowej, niezbędnej w kontaktach osobistych, jak i zawodowych.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów językowych dla firm.

W celu uzyskania szczegółowej oferty, prosimy o kontakt.

Wystawiamy faktury VAT.